mezoterapia mikroigłowa ząbki

O kosmoceutykach

mezoterapia mikroigłowa ząbki
Kosmeceutyk ? środek działający leczniczo.

Dzięki specyficznym właściwościom pielęgnacyjnym i leczniczym, odgrywają one coraz większą rolę, np.

w dermatologii. Od lat 70. ubiegłego stulecia stanowią one odrębną grupę kosmetyków.
Oprócz działania leczniczego wykazują one działanie pielęgnacyjne, dzięki zawartości aktywnych składników, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze człowieka.
Kosmeceutyki wyróżniają się zwiększoną ilością i dużym stężeniem substancji aktywnych (leczniczych).
Do ich tworzenia wykorzystuje się najnowsze wynalazki z dziedziny biotechnologii i farmakologii.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kosmeceutyk

Psychologia makijażu

Makijaż może nieść znaczenie psychologiczne.
Ludzie, którzy przesadnie podkreślają swoją urodę mogą mieć uraz związany z poczuciem niedostatecznej atrakcyjności (zobacz: kompensacja).

Sposób używania makijażu może także ujawniać samoocenę (osoby o niskiej samoocenie bądź to zupełnie nie używają makijażu, bądź go nadużywają).

Należy tu jednak uważać na interpretację, bowiem samo używanie lub nieużywanie makijażu nie jest podstawą rzetelnej diagnozy. Zaburzenia poczucia tożsamości objawiać się może skłonnością do częstej i diametralnej zmiany wyglądu (np.
powtarzające się operacje plastyczne, bardzo częsta zmiana koloru włosów itp.).
Nie jest jednak prawdziwa zależność odwrotna: zmiana wyglądu nie musi być związana z zaburzeniem poczucia tożsamości. W europejskiej kulturze kobiety malują często usta i oczy.
Malowanie ust jest związane z powszechnym (nieprawdziwym) przekonaniem, że kobieta o pełnych ustach jest namiętna, zaś usta wąskie świadczą o oziębłości.
Usta są także symbolem waginalnym i w związku z tym ich podkreślanie może być sygnałem seksualnym.
Malowanie oczu związane jest z tym, że w kanonie kobiecej urody oczy odgrywają ważną rolę - im wydają się większe, tym bardziej atrakcyjne.

Jedna z teorii mówi, że jest to związane z tym, iż kobieta z dużymi oczami wydaje się młoda (oczy dzieci są większe w stosunku do całej twarzy niż oczy dorosłych).

Duże oczy mogą także sprawiać wrażenie niewinności, czyli wierności.

Współczesny kanon kształtu oka to migdał.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Makija%C5%BC

Profesjonalne środki kosmetyczne wykorzystywane podczas zabiegów kosmetycznych

Kosmetyczki starają się o to, aby podczas przeprowadzanych przez nie zabiegów kosmetycznych wykorzystywane były naprawdę dobrze dobrane środki kosmetyczne, które pozwolą na doskonałe przeprowadzenie każdego rodzaju zabiegu.

Dlatego czasami sięgają one po łagodzące środki kosmetyczne, jeżeli uważają, że tego wymaga skóra posiadana przez ich klienta.

Tego rodzaju środki są bardzo profesjonalne i posiadają najwyższą jakość.
Dzięki temu kosmetyczki mają pewność, że przeprowadzany przez nie zabieg może być skuteczny, a jego efekty utrzymywać się przez dłuższy okres czasu. Jest to na pewno bardzo ważne dla klienta salonu kosmetycznego, aby na długo mógł cieszyć się pięknie wyglądającą skórą. .
Dodane: 25-03-2017 05:45

Tagi: mezoterapia ząbki